MÖBLER / Bord / Sybord 15507360
nr 1550 7360
Sybord
Gustaviansk stil, Intarsia. Bredd: 50 cm, djup: 35 cm, höjd: 74 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador, fanérbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:42:04
3/7 18:33:53
Den Gustavianska stilen